Mazaci plany
Hledat

Kategorie

BG Care - dekarbonizace motoru

BG Produkty na snížení paliva a emisí Servis vstřikování, ventilů a spalovacího prostoru Společnost BG Products, Inc. vyvinula speciální chemicko-technické kapaliny, které regenerují motor a snižují provozní náklady vozu. Produkty BG dekarbonizují spalovací prostory motoru, palivové a výfukové cesty, obnovují správnou činnost vstřikovacích trysek a vrací motoru jeho původní hodnoty, snižují emisní hodnoty a spotřebu paliva. Navíc nabízíme garanci vrácení peněz! Motor každého automobilu se po čase začne zanášet karbonovými úsadami, které vznikají spalovaním paliva a částečně i maziva v prostoru motoru. Tyto úsady snižují výkon motoru a zvyšují spotřebu paliva. Odstranění těchto úsad se nazývá dekarbonizací.
Obrázek
BG 103 DYNAMIC ENGINE CLEANER je nejsilnější a nejefektivnější dekarbonizace olejového prostoru silně zakarbonovaných motorů. Určen pouze pro profesionální dekarbonizaci olejového prostoru spalovacích motorů.
včetně DPH
BG105
BG 105 Quick CleanRychle a efektivně odstraňuje úsady z motoru, mechanických převodovek a diferenciálů. Rychlý proces čištění jen 10 - 15 minut. Servis se provádí před výměnou oleje.
278 Kč
včetně DPH
BG106
BG 106 Quick Clean Profesionální výplach automatické převodovky, který velmi rychle a efektivně odstraňuje úsady na těle ventilu, z prostoru filtru a dalších součástí automatické převodovky.
215 Kč
včetně DPH
BG107
BG 107 RF-7 Oil treatmentPoužití v automobilech, které mají najeto vetší počet kilometrů. Snižuje spotřebu oleje a snižuje emise.
280 Kč
včetně DPH
BG108
BG 108 PSF Quick Clean efektivně a bezpečně odstraňuje úsady z vnitřního systému posilovače řízení.
203 Kč
včetně DPH
BG109
BG 109 EPR COMPRESSION PERFORMANCE RESTORATION TOP výrobek! Profesionální výplach olejového prostoru motoru zaručující velmi efektivní odstranění úsad.Profesionální výplach motoru s 100% účinností.
266 Kč
včetně DPH
Obrázek (370)
BG 10932 EPR COMPRESSION PERFORMANCE RESTORATION TOP výrobek! Profesionální výplach olejového prostoru motoru zaručující velmi efektivní odstranění úsad.Profesionální výplach motoru s 100% účinností.
735 Kč
včetně DPH
BG110
BG 110 MOA® TOP výrobek!Unikátní multispektrální aditivum motorových olejů, obsahuje komplexní balíček všech hlavních aditivních prvků.
337 Kč
včetně DPH
BG112
BG 112 DOCBG DOC je speciálně sestavené multispektrální aditivum pro nejmodernější dieselové motory, především pro systémy s filtry pevných částic, EGR, Common Rail, atd.
337 Kč
včetně DPH
Obrázek
BG 115 MOA 100% syntetické multispektrální aditivum motorových olejů pro zážehové (benzínové) motory s přímým vstřikováním FSI/GDI
346 Kč
včetně DPH
Obrázek
BG116E kondicionér motocyklových olejů zvyšuje a prodlužuje účinnost detergentů, dispergátorů, inhibitorů koroze, antioxidantů a přísad proti opotřebení. Poskytuje vynikající ochranu proti oděru a chrání motor při velmi vysokých otáčkách. Prodlužuje životnost mokrých spojek.
včetně DPH
BG120
BG120 Engine Purge je velmi efektivní prostředek pro dekarbonizaci olejového systému dieselových motorů.
584 Kč
včetně DPH
BG202
BG 202 Supercharge II Unikátní přípravek do benzínu, který stabilizuje palivo v nádrži před degradací a vznikem oxidace po dobu 6 měsíců. Snižuje karbonové úsady ve spalovacím prostoru, teplé části turba a v EGR systému.
212 Kč
včetně DPH
BG206
BG206 Air Intake System Cleaner je speciální přípravk, který rychle a efektivně odstraňují nečistoty a těžké (tvrdé) úsady z těla škrtící klapky, ze sacího potrubí, sedel ventilů, spalovacího prostoru.
včetně DPH
BG208
BG 208 44K® TOP výrobek! Profesionální a nejsilnější servis benzínových motorů. Velmi efektivně odstraňnuje úsady z palivového traktu včetně vstřikovacích ventilů, spalovacích prostor a ventilů.
556 Kč
včetně DPH
BG210
BG Fuel Injection System Cleaner je speciálně sestavená směs rozpouštědel a vysokomolekulárních disperzantů, která rychle, efektivně a bezpečně odstraní karbonové úsady ze vstřikovacích trysek.
včetně DPH
BG211
BG211 Induction System Cleaner během několika minut odstraňují veškeré úsady z EGR systému dieselových motorů a navrací jim původní výkon.
včetně DPH
BG212
BG212 Ethanol Corrosion Preventer = původní název BG202 Supercharge II Přídavek do běžných automobilových benzínu a benzínu + ethanol (E85) Unikátní přípravek do benzínu, který stabilizuje palivo, čistí palivový systém...
212 Kč
včetně DPH
BG213
BG213 Ethanol Fuel Systém Defender = starý název BG203Přísada do automobilových benzínu a E85 ethanolu Unikátní přísada do paliva, která udržuje palivový, vstřikovací a spalovací systém bez úsad.
299 Kč
včetně DPH
Obrázek
BG22530 DFC HP 30ml multifunkční aditivum ošetří 57 litrů motorové nafty
77 Kč
včetně DPH
Strana 1 z 4