Mazaci plany
Hledat

Kategorie

BG dekarbonizace DPF

DIESEL INTAKE & EMISSIONS SYSTEM CLEANER Speciální dekarbonizační systém, který svým unikátním a patentovaným složením efektivně odstraňuje karbonové úsady ze sacího systému, ventilů, spalovacích prostor, turbodmýchadel a hlavně velmi účinně dekarbonizuje filtr pevných částic bez nutnosti složité demontáže. Napomáhá výrazně snížit emise a prodlužuje životnost filtrů pevných částic (DPF).
Po dekarbonizaci je nutné aplikovat do starého motorového oleje BG109 a provést dekarbonizaci olejového prostoru a následně vyměnit motorový olej. Do palivové nádrže aplikovat BG244 pro úspěšné dokončení dekarbonizace.

Tento servis může provádět pouze odborně vyškolený mechanik.

Po dekarbonizaci je nutné aplikovat do starého motorového oleje BG109 a provést dekarbonizaci olejového prostoru a následně vyměnit motorový olej. Do palivové nádrže aplikovat BG244 pro úspěšné dokončení dekarbonizace.BG109
BG 109 EPR COMPRESSION PERFORMANCE RESTORATION TOP výrobek! Profesionální výplach olejového prostoru motoru zaručující velmi efektivní odstranění úsad.Profesionální výplach motoru s 100% účinností.
266 Kč
včetně DPH
Obrázek (370)
BG 10932 EPR COMPRESSION PERFORMANCE RESTORATION TOP výrobek! Profesionální výplach olejového prostoru motoru zaručující velmi efektivní odstranění úsad.Profesionální výplach motoru s 100% účinností.
735 Kč
včetně DPH
BG244
BG244 Profesionální a nejsilnější servis naftových motorů. Komplexně odstaňuje úsady palivového systému, spalovacích prostorů a výfukových ventilů, filtru pevných částic a katalyzátoru.
567 Kč
včetně DPH
BG2581
BG 2581 DIESEL INTAKE & EMISSIONS SYSTEM CLEANER Speciální přípravek, který svým unikátním a patentovaným složením efektivně odstraňuje karbonové úsady a saze z filtru pevných částic.
včetně DPH
BG9300
NP9300 profesionální zařízení pro dekarbonizaci filtru pevných částic.
včetně DPH