Mazaci plany
Hledat

Kategorie

BG spreje a vazelíny

BG406
BG 406 Throttle Body & Intake Cleaner TOP výrobek!Velmi efektivní přípravek pro odstranění karbonových úsad ze škrtící klapky, sání, ventilu regulace otáček a EGR ventilu.
390 Kč
včetně DPH
BG4073
BG4073 čistič vzduchové váhy - profesionální přípravek speciálně vytvořený pro bezpečné odstranění úsad ze senzoru váhy vzduchu.
včetně DPH
BG416
BG 416 SILICONE LUBRICANT Profesionální čiré silikonové mazivo ve spreji, které je určené jako prevence proti nežádoucímu přilepování materiálů.
316 Kč
včetně DPH
BG417
BG417 Engine Degreaser Čistící sprej povrchů motorů
294 Kč
včetně DPH
BG438
BG 438 In-Force TOP výrobek! Penetrační olej, který zabezpečuje zastavení koroze, maže volné součásti. Snadné povolení zarezlých součástí. Vytváří na povrchu ochranný film proti korozi.
439 Kč
včetně DPH
BG480
BG 480 WHITE LITHIUM GREASE Profesionální aerosolové bílé plastické mazivo na lithiové bázi, vyvinuté pro snadnou aplikaci v obtížně přístupných místech.
306 Kč
včetně DPH
BG495
BG 495 Chain-LubeVyvinutý pro mazání válečkových řetězů. Používá se tam kde je nutno použít adhesivní mazání. Je vodě odolný. Odolává extrémním teplotám v mrazu i horku. Zlepšuje tření a vytváření tepla. Pro motocyklové řetězy.
412 Kč
včetně DPH
BG498
BG498 HCF spray - vynikající vodě odolné mazivo ve spreji pro velmi široký okruh použití. Vytváří neuveřitelně odolnou vrstvu mazacího filmu až do teplot 290°C. Je vysoce odolné proti působení vody i agresivním chemikáliím a solím.
503 Kč
včetně DPH
BG605
BG 605 - SPECIAL HCF GREASE plastické mazivo určené pro nejnáročnější podmínky, jako jsou prašné prostředí, v přítomnost soli, slané vody, chemikálií a s dalšími látkami, které klasická plastická maziva degradují. NLGI 2, GC-LB
311 Kč
včetně DPH
BG607
Multifunkční mazivo BG SLC Grease poskytuje vynikající možnosti ochrany mazaných součástí vlivem mechanického tření a vysokým teplotám, ke kterým dochází během provozu a jsou hlavními příčinami opotřebení. Mazivo BG SLC Grease obsahuje jedinečnou sadu přísad pro práci při extrémním tlaku, které zajišťují vyhlazení a potahování ochranné vrstvy ložiskového povrchu, což snižuje tření. Toto mazivo je kompatibilní s jinými typy lithiových plastických maziv, takže neztrácí své vlastnosti při náhodném smíchání s jinými mazivy.
303 Kč
včetně DPH