Mazaci plany
Hledat

Kategorie

BG velká dekarbonizace

Velká dekarbonizace určená jen pro odborně vyškolené servisy. Při aplikaci je zapotřebí specializované zařízení včetně diagnostické techniky. Určeno jen pro odborníky!
BG201
Efektivně a bezpečně odstraní karbonové úsady ze vstřikovacích trysek motorů s přímým vstřikováním FSI, GDI…, spalovacího prostoru a výfukových ventilů. Navrátí motoru plný výkon, sníží emise a spotřebu benzínu.
včetně DPH
BG206
BG206 Air Intake System Cleaner je speciální přípravk, který rychle a efektivně odstraňují nečistoty a těžké (tvrdé) úsady z těla škrtící klapky, ze sacího potrubí, sedel ventilů, spalovacího prostoru.
včetně DPH
BG210
BG Fuel Injection System Cleaner je speciálně sestavená směs rozpouštědel a vysokomolekulárních disperzantů, která rychle, efektivně a bezpečně odstraní karbonové úsady ze vstřikovacích trysek.
včetně DPH
BG211
BG211 Induction System Cleaner během několika minut odstraňují veškeré úsady z EGR systému dieselových motorů a navrací jim původní výkon.
včetně DPH
BG22932
BG Diesel Care Přípravek BG Diesel Care je speciálně sestavený, vysoce výkonný produkt, který rychle a bezpečně během několika minut odstraní karbonové úsady ze vstřikovacího systému, spalovacího a výfukového prostoru.
včetně DPH
BG25532
BG 25532 - BG Diesel Induction System Cleaner BG Diesel Induction System Cleaner je zcela jedinečný přípravek, který velmi efektivně odstraňuje úsady ze sacího systému a sacích ventilů u dieselových motorů.
včetně DPH
BG2581
BG 2581 DIESEL INTAKE & EMISSIONS SYSTEM CLEANER Speciální přípravek, který svým unikátním a patentovaným složením efektivně odstraňuje karbonové úsady a saze z filtru pevných částic.
včetně DPH
BG260
BG260 efektivně a bezpečně odstraňuje karbonové úsady z sacích ventilů a celého sacího traktu zážehových motorů s přímým vstřikováním paliva FSI/GDI… Navrací motoru plný výkon, snižuje spotřebu benzínu a emise výfukových plynů.
včetně DPH