Your shopping cart is empty!

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 17kg

Dostupnost:vyprodáno 0 kus(ů)
Kód produktu:PCMUEP217KG

158,00 Kč
130,58 Kč bez DPH
PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 doporučujeme pro mazání ložisek a ozubení. Zajištuje prvotřídní mazání v širokém rozsahu pracovních teplot. Je určeno pro průmyslové použití, pro zemedelské, stavební, dulní a silnicní stroje.

Popis

PETRO-CANADAPRECISION GENERAL PURPOSE   jsou plastická mazivavysoké kvality vyvinuté pro široký rozsah použití. Jsou vytvoreny pro nadmerné tlaky (EP). Plastické maziva PCPRECISION GENERAL PURPOSE je vyrobená na patentovaném HT (krištálověčirém) hydrokrakovaném základovém oleji, vysocevýkonných aditivech a lithiovém12-hydroxystearát zpevnovadle. Tyto tuky mají dobrou odolnost proti vode, dosahují dlouhé životnosti a chrání zařízení proti opotřebení a rázovému namáhání. Dobrá vysokoteplotní stabilita dovoluje pracovat přizvýšených operačních teplotách bez ztráty schopnosti mazání. Dobré nízkoteplotní vlastnosti zajišťují snížené tření v nízkých teplotách, snadnou aplikaci (rozdelitelnost). Zvýšená aditivace zajištuje snížené opotrebení na dotykových plochách (EP aditiva), excelentní oxidační stabilitu a rezistenci protitvorbě korozí, rzí. Ochranuje životnost ložisek aprodlužuje životnost tuku.   

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 GREASE doporučujeme pro mazání ložisek a ozubení. Zajištuje prvotřídní mazání v širokém rozsahu pracovních teplot. Je určeno pro průmyslové použití, pro zemedelské, stavební, dulní a silnicní stroje. PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 plastické mazivo pro ložiska operujícív nízkých, mírnýchrychlostech při normální teplotě

- Mísitelná s vazelínami na lithiovém komplexu
- Velmi dlouhá životnost (trojnásobná životnost oproti běžným mazivům)
- Vhodné pro namáhané strojní součást (ložiska a ozubené převody)
- Vynikající  stabilita


NLGI
NLGI2
Zpevňovadlo (mýdlo)Lithiovýkomplex
Rozsahprac. teplot
-30- 135
BodskápnutíÍ (°C)
>198
Viskozitazákl. oleje 40 °C (cSt)
159
Pracovnípenetr. (25 °C)
272
Svárovézatížení (kg)
315
Vymývánívodou (79°C)
3,8
Timkenzatížení (kg)18
4-kuličkovýtest  (mm)0,59
barva
tmavějantarová
Přepravníváha:400g(kartuše)
skladovatelnostv suchém prostředí5let (ideální teplota od 5°C do25°C)


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdovéhosystému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.). Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správnýolej“, případně nás kontaktujte.

Zpět na: Plastická maziva

Kategorie

Hledat

Nejprodávanější