PETRO-CANADA COMPRO XL-S 46 205l

PDFTiskEmail
COMPRO* XL-S je unikátní kompresorový olej, který je určen pro pístové a rotační kompresory stlačující vzduch a netečné plyny - argon, helium, dusík atd. Kompresor může pracovat nepřetržitě více než jeden rok (více než 8 000 hodin).

42.729 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:COMPRO* jsou bezpopelnatá maziva speciálně vytvořená pro poskytování excelentního výkonu pístových a rotačních vzduchových kompresorů. Jsou doporučeny pro kompresory pracující se vzduchem a netečnými plyny - argon, helium, neon, dusík, oxid uhličitý atd. Jsou speciálně doporučeny pro přerušovaný provoz kompresorů až do teploty 90°C. U vzduchem chlazených šroubových kompresorů, kde je dosahováno vyšších pracovních teplot, nebo u kompresorů s nepřetržitým provozem, použijte olej COMPRO* XL-S (32, 46, 68, 100, 150) s prodlouženou životností.

COMPRO* XL-S je unikátní kompresorový olej, který je vytvořen převratnou technologií. Dosahuje vyššího výkonu než nejlepší syntetická maziva. Patentovaný základový olej HT Purity spolu se super výkonným balíčkem aditiv, které obsahují patentovanou antioxidační složku, zaručují výjimečnou životnost maziva a minimální tvorbu karbonových úsad a laků. Je doporučen pro vzduchové kompresory konstruované pro vysoké pracovní teploty cca 85°C. Kompresor může pracovat nepřetržitě více než jeden rok (více než 8 000 hodin). COMPRO* XL-S dosahuje nejméně 4x delší životnost než dosahují kompresorová maziva na minerálním základovém oleji.Číslo celkové kyselosti (TAN)

0,06

Karbonové úsady (Conradson %)

<0.1

Viskozita 40°C (cSt)

47

Viskozita 100°C (cSt)

7,0

Viskozitní index

107

Bod vzplanutí (°C)

246

Bod tuhnutí (°C)

33