Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA PEERLESS OG2 54kg

Obrázek nenastaven
PDFTiskEmail
PEERLESS OG2 mazivo třídy NLGI 2, s excelentní adhezí a je ideálně určeno pro všechny typy průmyslových a automobilových ložisek, zdvižné vozíky, čepy, hlavní otočné čepy a otevřené převody. Překračuje požadavky NLGI GC-LB.

20.399 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:

PEERLESS OG2 plastické mazivo vytvořené naspeciálnímvápenato-sulfonátovém komplexu,který je nejvíce efektivní vpřítomnosti vlhkosti a vody. Je schopno absorbovatmenší množství vody bezměknutí a ztráty konzistence, zastálé ochrany před vznikem koroze. Tytounikátní vlastnosti zvyšujíkvalitu oproti EP vícestupňovým avysokoteplotním plastickým mazivům. Jehobílá barva je ideální proprostředí, kde je požadována čistota. Jeschváleno Kanadským inspektorátempotravinářské výroby propoužití v potravinářskýchpodnicích, kde není žádnýpřímý kontakt s potravinami. PEERLESS OG1 mazivotřídy NLGI 2, s excelentní adhezí a jeideálně určeno pro všechny typyprůmyslových a automobilových ložisek,zdvižné vozíky, čepy, hlavníotočné čepy a otevřené převody.

Překračuje požadavky NLGI 2, GC-LB.

- Mísitelná s vazelínami nabázi vápníko-sulfonátovémkomplexu
- Vynikající  stabilita vpřítomnosti vlhkosti a vody
- Velmi dlouhá životnost
- Vhodná pro ložiska vodních čerpadel pro pitnouvodu

NLGI
NLGI2
Zpevňovadlo(mýdlo) Vápenato-sulfonátový/ uhličitanový komplex
ROZSAHPRAC. TEPLOT
-25- 163
BODSKÁPNUTÍ (°C)
>300
Viskozitazákl. oleje 40 °C (cSt)
73
Pracovnípenetr. (25 °C)
370
Svárovézatížení (kg)
500
Vymývánívodou (79°C)
2,24
Timkenzatížení (kg) 27
4-KULIČKOVÝTEST  (mm) 0,52
BARVA
bílá
Přepravníváha: 17Kg
skladovatelnostv suchém prostředí 5let (ideální teplota od 5°C do25°C)


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovujevýrobce agregátu (motoru, převodovky,servořízení, brzdovéhosystému atd.) a také určuje typ avýkonnostní parametry provoznínáplně. Doporučení naleznete vpříručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dlenávodu „Jak vybrat správnýolej“, případně nás kontaktujte.