Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA PRECISION EMB 17kg

Obrázek nenastaven
PDFTiskEmail
PRECISION XL EMB plastické mazivo třídy NLGI 2 bez EP antikorozivních a oxidačních přísad. Je určeno v první řadě pro vysokorychlostní kuličková i válečková ložiska, včetně ložisek ve vysoko zahřívaných elektromotorech a generátorech.

5.391 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:

PRECISION XL jsou plastická maziva s trojnásobnou životností speciálně vytvořená pro dlouhodobou ochranu součástí při široké škále operačních teplot. Jsou vytvořena pro široké spektrum aplikací, obzvláště za náročných operačních podmínek. Jsou doporučená pro kompletní automobilový průmysl a celé průmyslové odvětví zahrnující lodní průmysl, důlní průmysl, lesnictví, papírenský průmysl, atd. Pro použití v centrálních mazacích systémech pro mazání vysoce zatěžovaných ložisek.

PRECISION XL EMB plastické mazivo třídy NLGI 2 bez EP antikorozivních a oxidačních přísad. Má střední až nízkou viskozitu a pro lepší identifikaci je zbarveno modrou barvou. Je určeno v první řadě pro vysokorychlostní kuličková i válečková ložiska, včetně ložisek ve vysoko zahřívaných elektromotorech a generátorech s izolační klasifikací H.


- Mísitelná s vazelínami na Lithném komplexu
- Velmi dlouhá životnost (trojnásobná životnost oproti běžným mazivům)
- Vhodné pro ložiska elektromotorů a generátorů
- Vynikající  stabilita


NLGI
NLGI2
Zpevňovadlo (mýdlo) Lithný komplex
Rozsah prac. teplot
-25 - 160
Bod skápnutíÍ (°C)
>298
Viskozita zákl. oleje 40 °C (cSt)
110
Pracovní penetr. (25 °C)
291
Svárové zatížení (kg)
-
Vymývání vodou (79°C)
-
Timken zatížení (kg) -
4-kuličkový test  (mm) 0,43
barva
modrá
Přepravní váha: 17Kg
skladovatelnost v suchém prostředí 5 let (ideální teplota od 5°C do 25°C)


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.). Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.