Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA PRECISION EMB 400g 055223654448

PDFTiskEmail
PRECISION XL EMB plastické mazivo třídy NLGI 2 bez EP antikorozivních a oxidačních přísad. Je určeno v první řadě pro vysokorychlostní kuličková i válečková ložiska, včetně ložisek ve vysoko zahřívaných elektromotorech a generátorech.

157 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:

PRECISIONXL jsou plastická maziva s trojnásobnouživotností speciálně vytvořená prodlouhodobou ochranu součástí přiširoké škáleoperačních teplot. Jsou vytvořena proširoké spektrum aplikací,obzvláště za náročnýchoperačních podmínek. Jsou doporučenápro kompletní automobilový průmysl acelé průmyslové odvětvízahrnující lodní průmysl,důlní průmysl, lesnictví,papírenský průmysl, atd. Pro použití vcentrálních mazacíchsystémech pro mazání vysocezatěžovaných ložisek.

PRECISION XL EMB plastické mazivo třídy NLGI 2bez EP antikorozivních a oxidačníchpřísad. Má střední ažnízkou viskozitu a pro lepšíidentifikaci je zbarveno modrou barvou. Je určeno v prvnířadě pro vysokorychlostní kuličková iválečková ložiska, včetně ložisek ve vysokozahřívaných elektromotorech agenerátorech s izolační klasifikací H.


- Mísitelná s vazelínami naLithném komplexu
- Velmi dlouhá životnost (trojnásobnáživotnost oproti běžným mazivům)
- Vhodné pro ložiska elektromotorů a generátorů
- Vynikající  stabilita


NLGI
NLGI2
Zpevňovadlo(mýdlo) Lithnýkomplex
Rozsahprac. teplot
-25- 160
BodskápnutíÍ (°C)
>298
Viskozitazákl. oleje 40 °C (cSt)
110
Pracovnípenetr. (25 °C)
291
Svárovézatížení (kg)
-
Vymývánívodou (79°C)
-
Timkenzatížení (kg) -
4-kuličkovýtest  (mm) 0,43
barva
modrá
Přepravníváha: 400g(kartuše)
skladovatelnostv suchém prostředí 5let (ideální teplota od 5°C do25°C)


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovujevýrobce agregátu (motoru, převodovky,servořízení, brzdovéhosystému atd.) a také určuje typ avýkonnostní parametry provoznínáplně. Doporučení naleznete vpříručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dlenávodu „Jak vybrat správnýolej“, případně nás kontaktujte.