Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP1 400g

PDFTiskEmail
PRECISION GENERAL PURPOSE EP1 plastické mazivo pro centrální mazací systémy, pro silně namáhaná dopravníková ložiska, pro mobilní důlní a lesnické stroje a pro vysokorychlostní průmyslová ložiska. NLGI 1

138 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:

PRECISION GENERAL PURPOSE jsou plastická maziva vysoké kvality vyvinutá pro široký rozsah použití. Jsou vytvořena pro vysoké tlaky (EP). Tyto tuky mají dobrou odolnost proti vodě, dosahují dlouhé životnosti a chrání zařízení proti opotřebení a rázovému namáhání. Jsou doporučená pro mazání ložisek a ozubení. Zajišťují prvotřídní mazání v širokém rozsahu pracovních teplot. Jsou určená pro průmyslové použití, pro zemědělské, stavební, důlní a silniční stroje.

PRECISION GENERAL PURPOSE EP1 plastické mazivo pro centrální mazací systémy, pro silně namáhaná dopravníková ložiska, pro mobilní důlní a lesnické stroje a pro vysokorychlostní průmyslová ložiska.

- Mísitelná s vazelínami na bázi lithium komplexu
- Vhodná pro centrální mazání
- Velmi dlouhá životnost
- Vhodná pro ložiska a ozubené převody

NLGI
NLGI 1
Zpevňovadlo (mýdlo) Lithium
ROZSAH PRAC. TEPLOT
-30 - 135
BOD SKÁPNUTÍ (°C)
>199
Viskozita zákl. oleje 40 °C (cSt)
159
Pracovní penetr. (25 °C)
308
Svárové zatížení (kg)
315
Vymývání vodou (79°C)
9,25
Timken zatížení (kg) 18
4-KULIČKOVÝ TEST  (mm) 0,58
BARVA
jantarová
Přepravní váha: 400g (kartuše)
skladovatelnost v suchém prostředí 5 let (ideální teplota od 5°C do 25°C)


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.). Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.