Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP1 400g

PDFTiskEmail
PRECISION GENERAL PURPOSE EP1 plastické mazivo pro centrální mazací systémy, pro silně namáhaná dopravníková ložiska, pro mobilní důlní a lesnické stroje a pro vysokorychlostní průmyslová ložiska. NLGI 1

138 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:

PRECISION GENERAL PURPOSE jsou plastická mazivavysoké kvality vyvinutá proširoký rozsah použití. Jsou vytvořenapro vysoké tlaky (EP). Tyto tuky mají dobrouodolnost proti vodě, dosahují dlouhé životnosti achrání zařízení protiopotřebení a rázovémunamáhání. Jsou doporučenápro mazání ložisek a ozubení.Zajišťují prvotřídnímazání v širokém rozsahupracovních teplot. Jsou určená proprůmyslové použití, pro zemědělské,stavební, důlní a silniční stroje.

PRECISION GENERAL PURPOSE EP1 plastické mazivo procentrální mazací systémy,pro silně namáhanádopravníková ložiska, pro mobilnídůlní a lesnické stroje a provysokorychlostní průmyslová ložiska.

- Mísitelná s vazelínami nabázi lithium komplexu
- Vhodná pro centrálnímazání
- Velmi dlouhá životnost
- Vhodná pro ložiska a ozubené převody

NLGI
NLGI1
Zpevňovadlo(mýdlo) Lithium
ROZSAHPRAC. TEPLOT
-30- 135
BODSKÁPNUTÍ (°C)
>199
Viskozitazákl. oleje 40 °C (cSt)
159
Pracovnípenetr. (25 °C)
308
Svárovézatížení (kg)
315
Vymývánívodou (79°C)
9,25
Timkenzatížení (kg) 18
4-KULIČKOVÝTEST  (mm) 0,58
BARVA
jantarová
Přepravníváha: 400g(kartuše)
skladovatelnostv suchém prostředí 5let (ideální teplota od 5°C do25°C)


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovujevýrobce agregátu (motoru, převodovky,servořízení, brzdovéhosystému atd.) a také určuje typ avýkonnostní parametry provoznínáplně. Doporučení naleznete vpříručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dlenávodu „Jak vybrat správnýolej“, případně nás kontaktujte.