Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 400g 05522369144

Obrázek nenastaven
PDFTiskEmail
PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 doporučujeme pro mazání ložisek a ozubení. Zajištuje prvotřídní mazání v širokém rozsahu pracovních teplot. Je určeno pro průmyslové použití, pro zemedelské, stavební, dulní a silnicní stroje.

129 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:

PETRO-CANADAPRECISION GENERAL PURPOSE   jsou plastická mazivavysoké kvality vyvinuté proširoký rozsah použití. Jsou vytvorenypro nadmerné tlaky (EP). Plastické maziva PCPRECISION GENERAL PURPOSE je vyrobená napatentovaném HT (krištálověčirém) hydrokrakovanémzákladovém oleji, vysocevýkonných aditivech a lithiovém12-hydroxystearát zpevnovadle. Tyto tuky majídobrou odolnost proti vode, dosahují dlouhéživotnosti a chránízařízení proti opotřebení arázovémunamáhání. Dobrávysokoteplotní stabilita dovoluje pracovat přizvýšených operačníchteplotách bez ztráty schopnostimazání. Dobrénízkoteplotní vlastnostizajišťují sníženétření v nízkých teplotách,snadnou aplikaci (rozdelitelnost).Zvýšená aditivace zajištujesnížené opotrebení nadotykových plochách (EP aditiva),excelentní oxidační stabilitu a rezistenci protitvorbě korozí, rzí. Ochranuje životnost ložisek aprodlužuje životnost tuku.   

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 GREASE doporučujeme pro mazání ložisek aozubení. Zajištujeprvotřídní mazání vširokém rozsahu pracovních teplot. Jeurčeno pro průmyslové použití, prozemedelské, stavební, dulní asilnicní stroje. PRECISION GENERAL PURPOSE EP2plastické mazivo pro ložiska operujícív nízkých, mírnýchrychlostech při normální teplotě

- Mísitelná s vazelínami nalithiovém komplexu
- Velmi dlouhá životnost (trojnásobnáživotnost oproti běžným mazivům)
- Vhodné pro namáhanéstrojní součást (ložiska a ozubenépřevody)
- Vynikající  stabilita


NLGI
NLGI2
Zpevňovadlo(mýdlo) Lithiovýkomplex
Rozsahprac. teplot
-30- 135
BodskápnutíÍ (°C)
>198
Viskozitazákl. oleje 40 °C (cSt)
159
Pracovnípenetr. (25 °C)
272
Svárovézatížení (kg)
315
Vymývánívodou (79°C)
3,8
Timkenzatížení (kg) 18
4-kuličkovýtest  (mm) 0,59
barva
tmavějantarová
Přepravníváha: 400g(kartuše)
skladovatelnostv suchém prostředí 5let (ideální teplota od 5°C do25°C)


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovujevýrobce agregátu (motoru, převodovky,servořízení, brzdovéhosystému atd.) a také určuje typ avýkonnostní parametry provoznínáplně. Doporučení naleznete vpříručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokud příručku nemáte, postupujte dlenávodu „Jak vybrat správnýolej“, případně nás kontaktujte.