Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 400g 05522369144

Obrázek nenastaven
PDFTiskEmail
PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 doporučujeme pro mazání ložisek a ozubení. Zajištuje prvotřídní mazání v širokém rozsahu pracovních teplot. Je určeno pro průmyslové použití, pro zemedelské, stavební, dulní a silnicní stroje.

129 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE   jsou plastická maziva vysoké kvality vyvinuté pro široký rozsah použití. Jsou vytvoreny pro nadmerné tlaky (EP). Plastické maziva PC PRECISION GENERAL PURPOSE je vyrobená na patentovaném HT (krištálově čirém) hydrokrakovaném základovém oleji, vysoce výkonných aditivech a lithiovém 12-hydroxystearát zpevnovadle. Tyto tuky mají dobrou odolnost proti vode, dosahují dlouhé životnosti a chrání zařízení proti opotřebení a rázovému namáhání. Dobrá vysokoteplotní stabilita dovoluje pracovat při zvýšených operačních teplotách bez ztráty schopnosti mazání. Dobré nízkoteplotní vlastnosti zajišťují snížené tření v nízkých teplotách, snadnou aplikaci (rozdelitelnost). Zvýšená aditivace zajištuje snížené opotrebení na dotykových plochách (EP aditiva), excelentní oxidační stabilitu a rezistenci proti tvorbě korozí, rzí. Ochranuje životnost ložisek a prodlužuje životnost tuku.   

PETRO-CANADA PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 GREASE  doporučujeme pro mazání ložisek a ozubení. Zajištuje prvotřídní mazání v širokém rozsahu pracovních teplot. Je určeno pro průmyslové použití, pro zemedelské, stavební, dulní a silnicní stroje. PRECISION GENERAL PURPOSE EP2 plastické mazivo pro ložiska operující v nízkých, mírných rychlostech při normální teplotě

- Mísitelná s vazelínami na lithiovém komplexu
- Velmi dlouhá životnost (trojnásobná životnost oproti běžným mazivům)
- Vhodné pro namáhané strojní součást (ložiska a ozubené převody)
- Vynikající  stabilita


NLGI
NLGI2
Zpevňovadlo (mýdlo) Lithiový komplex
Rozsah prac. teplot
-30 - 135
Bod skápnutíÍ (°C)
>198
Viskozita zákl. oleje 40 °C (cSt)
159
Pracovní penetr. (25 °C)
272
Svárové zatížení (kg)
315
Vymývání vodou (79°C)
3,8
Timken zatížení (kg) 18
4-kuličkový test  (mm) 0,59
barva
tmavě jantarová
Přepravní váha: 400g (kartuše)
skladovatelnost v suchém prostředí 5 let (ideální teplota od 5°C do 25°C)


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.). Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.