Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA PRECISION XL 5 MOLY EP2 400g 055223698442

PDFTiskEmail
PRECISION XL 5 Moly plastická maziva s trojnásobnou životností oproti standartním plastickým mazivům. PRECISION XL5 Moly EPO plastické mazivo třídy NLGI 2 s obsahem 5% disulfidu molybdenu, speciálně vytvořené pro specifikace Caterpillar

227 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:

PRECISION XL Moly jsou plastická maziva s trojnásobnou životností, speciálně vytvořená pro dlouhodobou ochranu součástí při široké škále operačních teplot. Jsou vytvořena pro široké spektrum aplikací, obzvláště za náročných operačních podmínek. Obsahují hodně viskózní olej a disulfid molybdenu. Toto složení je nejlepší pro velmi zatěžovaná, otřesy namáhané strojní, průmyslová a automobilová zařízení. Jsou vhodná pro mazání nábojů kol, kloubů osobních a nákladních vozů.

Jsou určena pro normální mazání a pro centrální mazací systémy v automobilovém průmyslu a celém průmyslovém odvětví zahrnující lodní průmysl, důlní průmysl, lesnictví, papírenský průmysl, atd.  PRECISION XL5 Moly EPO plastické mazivo třídy NLGI 2 s obsahem 5% disulfidu molybdenu, speciálně vytvořené pro specifikace Caterpillar 5130 (7TJ), 5230 (7LL) model důlní rypadlo a 944 (9YF) model kolový nakladač.           

PRECISION XL5 Moly EP2 plastické mazivo třídy NLGI 2, stejné vlastnosti jako Precision XL5 Moly EP0.

- Mísitelná s vazelínami na Hliníkovém komplexu
- Velmi dlouhá životnost (trojnásobná životnost oproti běžným mazivům)
- Vhodné pro namáhané strojní součást (homokinetické klouby, čepy)
- Vynikající  stabilita


NLGI
NLGI2
Zpevňovadlo (mýdlo) Hliníkový komplex
Rozsah prac. teplot
-25 - 135
Bod skápnutíÍ (°C)
>187
Viskozita zákl. oleje 40 °C (cSt)
195
Pracovní penetr. (25 °C)
282
Svárové zatížení (kg)
620
Vymývání vodou (79°C)
3,5
Timken zatížení (kg) 20
4-kuličkový test  (mm) 0,6
barva
černá
Přepravní váha: 400g
skladovatelnost v suchém prostředí 5 let (ideální teplota od 5°C do 25°C)


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.). Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.