Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA PRECISION XL EP00 17kg

PDFTiskEmail
PRECISION XL EP00 plastické mazivo třídy NLGI 00 EP pro centrální mazání podvozků nákladních automobilů. Navzdory jeho řídké konzistenci má vysoký bod skápnutí.

4.354 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:

PRECISION XL jsou plastická maziva s trojnásobnou životností speciálně vytvořená pro dlouhodobou ochranu součástí při široké škále operačních teplot. Jsou vytvořena pro široké spektrum aplikací, obzvláště za náročných operačních podmínek. Jsou doporučená pro kompletní automobilový průmysl a celé průmyslové odvětví zahrnující lodní průmysl, důlní průmysl, lesnictví, papírenský průmysl, atd. Pro použití v centrálních mazacích systémech pro mazání vysoce zatěžovaných ložisek.

PRECISION XL EP00 plastické mazivo třídy NLGI 00 EP pro centrální mazání podvozků nákladních automobilů. Navzdory jeho řídké konzistenci má vysoký bod skápnutí.


- Mísitelná s vazelínami na Lithném komplexu
- Velmi dlouhá životnost (trojnásobná životnost oproti běžným mazivům)
- Vhodné pro centrální mazání
- Vynikající  stabilita


NLGI
NLGI 00
Zpevňovadlo (mýdlo) Lithný komplex
ROZSAH PRAC. TEPLOT
-35 - 100
BOD SKÁPNUTÍ (°C)
>295
Viskozita zákl. oleje 40 °C (cSt)
120
Pracovní penetr. (25 °C)
425
Svárové zatížení (kg)
250
Vymývání vodou (79°C)
NA
Timken zatížení (kg) 18
4-KULIČKOVÝ TEST  (mm) 0,38
BARVA
zelená
Přepravní váha: 17Kg
skladovatelnost v suchém prostředí 5 let (ideální teplota od 5°C do 25°C)


Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, servořízení, brzdového systému atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití (automobilu, stroje atd.). Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.