Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA PURITY FG EP GEAR FLUID 150 20l potravinářský převodový olej

PDFTiskEmail
PURITY* FG EP GEAR FLUIDS (100, 150, 220, 320, 460) je moderní mazivo speciálně vyvinuté pro použití v převodových systémech v potravinářském průmyslu, které poskytuje vyšší a delší ochranu převodů (šnekových, šroubových, kuželových a čelních) v potravinářských strojích. Obsahuje speciální aditiva, která poskytují vyjímečnou rezistenci před oxidací, opotřebením a rázovým namáháním.

Toto zboží je určeno pro profesionální použití. Ohledně cenové nabídky nás kontaktujte.
Množství:
Detailní popis:

PURITY* FG EP GEAR FLUIDS (100, 150, 220, 320, 460)

PURITY* FG EP GEAR FLUIDS (100, 150, 220, 320, 460) je moderní mazivo speciálně vyvinuté pro použití v převodových systémech v potravinářském průmyslu, které poskytuje vyšší a delší ochranu převodů (šnekových, šroubových, kuželových a čelních) v potravinářských strojích. Obsahuje speciální aditiva, která poskytují výjimečnou rezistenci před oxidací, opotřebením a rázovým namáháním.

Ohledně cenové nabídky nás kontaktujte.

PURITY* FG EP GEAR FLUIDS překračuje nejpřísnější standardy potravinářského průmyslu NSF (USDA) H1, HACCP, GMP, Kosher, Pareve Star K, FDA 21 CFR 178.3570, IFANCA Halai, CFIA n, GMS (bez geneticky modifikovaných substancí, bez lepku, bez alergenů)Potravinářský převodový olej pro náhodný styk s potravinou NSF H1

 
Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovuje výrobce agregátu (motoru, převodovky, hydraulického systému, kompresoru, vývěvy, ložisek atd.) a také určuje typ a výkonnostní parametry provozní náplně. Doporučení naleznete v příručce k použití. Pokud příručku nemáte, postupujte dle návodu „Jak vybrat správný olej“, případně nás kontaktujte.