Mazaci plany
Hledat

Kategorie

PETRO-CANADA COMPRO XL-S 46 205l

PDFTiskEmail
COMPRO* XL-S je unikátní kompresorový olej, který je určen pro pístové a rotační kompresory stlačující vzduch a netečné plyny - argon, helium, dusík atd. Kompresor může pracovat nepřetržitě více než jeden rok (více než 8 000 hodin).

42.729 Kč
včetně DPH
Množství:
Detailní popis:



COMPRO*jsou bezpopelnatámaziva speciálně vytvořená proposkytování excelentníhovýkonu pístových arotačních vzduchových kompresorů. Jsou doporučenypro kompresory pracující sevzduchem a netečnými plyny - argon, helium, neon,dusík, oxid uhličitý atd.Jsou speciálně doporučeny propřerušovaný provoz kompresorů až do teploty90°C.U vzduchem chlazených šroubovýchkompresorů, kde je dosahovánovyššíchpracovních teplot, nebo u kompresorů snepřetržitým provozem, použijte olejCOMPRO* XL-S (32, 46, 68, 100, 150) s prodlouženouživotností.

COMPRO*XL-S je unikátní kompresorový olej,který je vytvořen převratnou technologií.Dosahuje vyššího výkonu nežnejlepšísyntetická maziva. Patentovanýzákladový olej HT Purity spolu se supervýkonnýmbalíčkem aditiv, které obsahujípatentovanou antioxidační složku, zaručujívýjimečnou životnost maziva aminimální tvorbu karbonovýchúsad a laků. Jedoporučen pro vzduchové kompresory konstruovanépro vysoké pracovní teploty cca85°C. Kompresor může pracovat nepřetržitě více nežjeden rok (více než 8 000hodin). COMPRO* XL-S dosahuje nejméně 4xdelší životnost než dosahujíkompresorová maziva na minerálnímzákladovém oleji.



Číslocelkové kyselosti (TAN)

0,06

Karbonovéúsady (Conradson %)

<0.1

Viskozita40°C (cSt)

47

Viskozita100°C (cSt)

7,0

Viskozitníindex

107

Bodvzplanutí (°C)

246

Bodtuhnutí (°C)

33