Your shopping cart is empty!
O nás

O nás (2)

Profil firmy

Prodejem olejů a maziv se zabýváme od roku 1994.

V počátcích jsme na Moravě zastupovali americkou společnost PENNZOIL. Po fůzi s firmou Sheel jsme od této spolupráce upustili.

V současné době na Severní Moravě oficiálně zastupujeme kanadskou olejářskou společnost Petro‑Canada, která patří k významným světovým výrobcům olejů a maziv a zároveň je největším světovým producentem čirých základových olejů. Dále jsme oficiálním reprodejcem společností TOTAL a Elf. Kromě prodeje olejů a maziv se zabýváme distribucí a technickým poradenstvím produktů americké firmy BG Care.

V současné době vlastníme kamennou prodejnu v obci Velká Polom v okrese Ostrava‑město. Přilehlé skladové prostory umožňují mít k dispozici drtivou většinu námi nabízených produktů k okamžité distribuci.

Mezi naše zákazníky patří firmy různorodého charakteru - autorizované autoservisy, nezávislé autoopravny, autodopravy, strojírenské firmy, a také velmi významné potravinářské a farmaceutické společnosti.

Pravidelně absolvujeme odborná školení a semináře, které nám zajišťují aktuální přehled ve vývoji tribotechniky a specializované dekarbonizační techniky BG Care.

Radim Jureček

majitel firmy a domény NAMAZAT.CZ

Informace o zpracování osobních údajů

Tento dokument poskytuje obchodím partnerům firmy Namazat.cz informace o způsobu zpracování jejich osobních dat a o právech s nimi souvisejících.

Namazat.cz uchovává o svých obchodních partnerech následující informace:

 • Identifikační údaje - zejména jméno, příjmení, tituly, datum narození, které jste nám poskytli v objednávce, smlouvě, případně jste je později aktualizovali. Tyto údaje sbíráme v rozsahu nezbytném pro vaši identifikaci, jakožto zákazníka pro záruční a pozáruční podporu.

 • Kontaktní údaje - hlavně adresa, e-mail a telefonní číslo; tyto informace sbíráme jenom od vás za účelem efektivní komunikce mezi zákazníkem a Namazat.cz.

Tato data jsou využívána následujícím způsobem:

 • Data jsou primárně užívána ke splnění závazků, které jsou předmětem objednávky nebo smlouvy Namazat.cz se zákazníkem.

 • Údaje, které uvedete při e-mailové komunikaci, zůstávají zachovány na mailovém serveru.

 • Namazat.cz vede účetnictví, kde se mohou objevit informace o vašich platbách vůči Namazat.cz.

   

Jak dlouho vaše údaje držíme?

 • Vaše kontaktní informace jsou drženy po celou dobu platnosti smlouvy nebo zákonné záruční lhůty.

Komu vaše údaje předává VSZ?

 • Vaše data nejsou předávána třetí straně.

   

Vaše další práva

Vaše data jsou zpracovávána transparentně, korektně a v souladu se zákonem. Máte právo na přístup ke svým údajům, na vysvětlení, jakož i další práva, pokud se domníváte, že zpracování není v pořádku. Také můžete podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů, případně u soudu.

Kategorie

Hledat