Your shopping cart is empty!

Profil firmy

Read 1317 times
O nás; Print

Prodejem olejů a maziv se zabýváme od roku 1994.

V počátcích jsme na Moravě zastupovali americkou společnost PENNZOIL. Po fůzi s firmou Sheel jsme od této spolupráce upustili.

V současné době na Severní Moravě oficiálně zastupujeme kanadskou olejářskou společnost Petro‑Canada, která patří k významným světovým výrobcům olejů a maziv a zároveň je největším světovým producentem čirých základových olejů. Dále jsme oficiálním reprodejcem společností TOTAL a Elf. Kromě prodeje olejů a maziv se zabýváme distribucí a technickým poradenstvím produktů americké firmy BG Care.

V současné době vlastníme kamennou prodejnu v obci Velká Polom v okrese Ostrava‑město. Přilehlé skladové prostory umožňují mít k dispozici drtivou většinu námi nabízených produktů k okamžité distribuci.

Mezi naše zákazníky patří firmy různorodého charakteru - autorizované autoservisy, nezávislé autoopravny, autodopravy, strojírenské firmy, a také velmi významné potravinářské a farmaceutické společnosti.

Pravidelně absolvujeme odborná školení a semináře, které nám zajišťují aktuální přehled ve vývoji tribotechniky a specializované dekarbonizační techniky BG Care.

Radim Jureček

majitel firmy a domény NAMAZAT.CZ

Kategorie

Hledat