Your shopping cart is empty!

PETRO-CANADA ACCUFLO TK68 20l

Dostupnost:vyprodáno 0 kus(ů)
Kód produktu:PCACCTK6820L

4530,00 Kč
3743,80 Kč bez DPH
ACCUFLO TK68 je mazivo určené pro kluzná vedení strojů, lineárních, rotačních a zdvižných vodících ploch. CINCINNATI Machine P-47, P-50; ISO L-G; GM LS2

Popis

PETRO-CANADA ACCUFLOje mazivo určené pro mazáníkluzných ploch strojů. Unikátnísložení bez obsahu zinku poskytujeextrémní sílu mazacíhofilmu na kluzných plocháchobráběcích strojů. Maziva jsou velmiodolná proti omýváníchladící kapalinou a řezným olejemjako jsou syntetické nebo emulzníchladící kapaliny. Tato formulace velmi snižujespotřebu maziva a nemění vlastnostichladících kapalin pro jejich plnývýkon.

ACCUFLO TK 68 je určen pro mazánílineárních, rotačních azdvižných vodících ploch -kluzných ploch obráběcích strojů vcentrálních systémechmazání i bez. Zabraňujíslepení kluzných ploch.

CINCINNATI Machine P-47, P-50; ISO L-G; GM LS2Interval výměn provozních kapalin, vždy stanovujevýrobce agregátu (motoru, převodovky,servořízení, brzdovéhosystému atd.) ataké určuje typ a výkonnostníparametryprovozní náplně. Doporučení naleznetevpříručce k použití (automobilu, stroje atd.).Pokudpříručku nemáte, postupujte dle návodu„Jakvybrat správný olej“,případně náskontaktujte.

Zpět na: Oleje pro kluzná vedení

Kategorie

Hledat

Nejprodávanější